Я відмовляюсь брати участь у цьому фарсі - Андрій Білецький.

ІІІ Всеукраїнський з’їзд політичної партії Національний корпус відбувся 25 січня в Києві. У Палаці Спорту зібрались делегати партії, гості та тисячі прихильників зі всієї України аби підсумувати досягення і обговорити плани на майбутнє.

Усі ми чудово пам’ятаємо осінні події 2013 року у Києві. Студенти, які вийшли на мирну акцію протесту, були жорстоко побиті «Беркутом».

Надалі події на Майдані розгортались досить стрімко: протестувальники наполягали на виконанні своїх умов, а саме підписання угоди про Євроінтеграцію. Але ж тодішня влада прийняла зовсім інше рішення - розгони з побиттям, а потім розстріл абсолютно беззбройних мітингувальників. Мирна акція протесту переросла в криваве протистояння між «Беркутом» та Майданівцями. Так народилась Революція Гідності.

У День Гідності та Свободи, 21 листопада у Світловодську відбулось урочисте відкриття пам’ятника Воїнам, що віддали свої життя за Україну.

 

В Українському домі 14 жовтня відбувся другий з’їзд партії Національний корпус. З’їзд розпочався з виступу Зоряни Коновалець, яка виконала гімн українських націоналістів. Хвилиною мовчання було вшановано пам’ять побратима Олександра Маслака, який трагічно загинув у вересні цього року.14 жовтня до Дня захисника України відбувся «Марш нації» ініційований Цивільним Корпусом «АЗОВ», до участі в якому долучились бойові побратими з ДУКу та С14. Марш налічував понад десяти тисяч учасників. Колонна вирушила від монументу Батьківщини -Матері та прямувала до пам’ятнику Богдану Хмельницькому.

В День Українського козацтва, День захисника України, День святої Покрови Пречистої Богородиці та 74-у річницю створення УПА у Києві відбувся перший, установчий з'їзд партії «Національний Корпус».

Цивільний корпус «Азов» займає активну позицію в українському суспільстві. Його члени активно залучаються до вирішення суспільно значущих проблем.

Другий рік поспіль на сході  точиться загроза соборності нашої країни. Влада вдає вид, що ніби щось робить, але під виглядом виконання мінських угод готує злив України! У москві  між кремлем та світовою спільнотою, зокрема США, вирішується доля України навіть без офіційних представників нашої держави. Це не зрада всього світу перед Україною! Це демонстрація відношення офіційного світового суспільства до нашої влади. Також це сигнал до небайдужих громадян України. Як наприкінці 2013 року настав час вказати владі на її місце! Настав час нагадати, що єдиним джерелом влади в Україні є її народ!