У грудні 2017 року на Facebook виникла група «Барвисте місто». Її організувала Тетяна Громова.

«Основна мета групи - зайнятись озелененням Світловодська, зробити місто красивішим, підтримати зелені насадження, які вже є».

За власні кошти Тетяна Громова закупила насіння квітів та за сприяння міського голови Валентина Козярчука висадила в теплиці розсаду.

На ініціативу Тетяни відгукнулися волонтери міста. Посипалися пропозиції щодо організації роботи та майбутньому дизайну клумб.

Сьогодні, 26 січня, під головуванням заступника міського голови з гуманітарних питань Ірини Щербини відбулася робоча нарада волонтерської групи «Барвисте місто».

Тетяна Громова повідомила про стан справ. Розсада уже підросла і її потрібно буде пікірувати. Для цього потрібна допомога волонтерів. Тетяна завірила, що квітів вистачить. Крім того, вона готова продати за пільговою ціною розсаду квітів приватним підприємствам для клумб для їх офісів.

Ларіса Москаленко поділилася думками щодо підходів до висадки квітів в місті. Вона пропонує залучити до цього мешканців міста на волонтерських засадах. Загальна праця буде дуже корисною. До того ж, сприятиме подальшому бережному ставленню до клумб.

Дизайнер Інна Баканова показала перші проекти клумб. Учасники наради активно підключилися до обговорення як дизайну, так і місць розташування клумб.

Учасники наради закликають світловодів долучитися до ініціативи. Усі бажаючі взяти участь звертайтеся до Тетяни Громової за телефоном 097 262 63 46.

Вадим Степанець