Print

Зробити життя мешканців міста комфортнішим це одне з найпріоритетніших завдань для міської влади Переяслава-Хмельницького, що на Київщині. Тому постало питання про покращення вуличного освітлення міста шляхом переведення на прогресивні технології.

23 березня 2018 року в кабінеті міського голови відбулася робоча зустріч міського голови Тараса Вікторовича Костіна з головою ГО Енергетична Агенція «Альтернатива» Сергієм Борисовичем Льовкіним.

Громада міста, так же як і громадська організація беруть активну участь в проекті «Організація співпраці малих міст України, громадянського суспільства та експертного середовища у питаннях енергобезпеки». На зустрічі були присутні представники управління економіки та ВУКГ. Обговорювалося питання технічного переоснащення вуличних світильників на основі LED технологій та впровадження загальноміської системи вуличного освітлення. Крім того, вже створена робоча група по управлінню проектом «Капітальний ремонт мереж вуличного освітлення міста Переяслава-Хмельницького шляхом технічного переоснащення світильників на основі LED технологій та впровадження загальноміської системи вуличного освітлення».

Джерело

Hits: 637