Людмила Любарська, волонтерка із Світловодська,  стала номінантом премії відомої громадської організації «Євромайдан SOS»

«Ви – банда! Звісно, у позитивному розумінні цього слова», - пожартував ваш кореспондент, вітаючи членів Центру активної реабілітації інвалідів «Добрада» з 20-річчям з дня свого заснування…

У 2018 році видатний український поет, публіцист, режисер, громадський і політичний діяч Іван Драч змінив твердь землі української на твердь небесну.

В Світловодську відбулася акція протесту, яка була анонсована напередодні в соціальній мережі Facebook.

Світловодськ славиться рибою та може так відбутися, що славиться зминеться на славився, якщо ми не поборемо браконьєрів. Останні нахабно творять свою чорну справу, не зважаючи ні на що.

Після того, як на черговій сесії депутати міської ради не розподілили вільні кошти та залишили без грошей не тільки працівників виконкому, а й ремонт доріг та дворових проїздів, міський голова Валентин Козярчук спробував ще двічі зібрати позачергову сесію міської ради. Але все марно.

Ця гра з італійської перекладається як «куля». А історичні хроніки запевняють, що зародилася вона ще у древньому Римі у середовищі тамтешніх легіонерів-відставників, яким таки поталанило вижити у війнах.

Сьогодні, о 10.00, мешканці Ревівського мікрорайону Світловодська перекрили вулицю Мира. Причиною її стали дії депутатів, які не проголосували за виділення грошей на ремонт доріг в мікрорайоні.

18 вересня відбувся відбірковий тур конкурсу в с. Глинськ за результатами якого переможницею стала Ткаченко Людмила Григорівна.

 

14 вересня мультидисциплінарна команда територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Світловодського району працювала в селі Велика Скельова.

Окрім іміджевих перетворень міста: квіточки там, масове пиляння тополь, що створювали «геноцид» містян, які, як виявляється, на понад 99 відсотків - алергенно-чутливі до їхнього пуху, додалося й оновлення сайту тутешньої міськради. І все - щоб не гірше, ніж у Дрогобичі…