Протягом тижня в Світловодську відбулося цікавих новин, як і заслуговують на увагу

Понеділок, вівторок та середа відзначилася в місті футбольним святом дворового футболу. Відбувається він уже вдруге та, маю сподівання, стане традиційним. Ініціатором таких змагань є Матвій Печений. Його ініціативу підтримав Веніамін Клічук. Саме за його ініціативи спортивний майданчик між будинками № 49 та 45 по вул. Героїв України був підремонтований та став справжньою ареною, на якій розгорілися футбольні страсті.

З призами для переможців допомогли Єлена Жмуріна, Лариса Москаленко, Пол Янчиков Володимир Нагула та Сергій Салабутін.

«Знаєте в чому головна відмінність «Будуємо Україну Разом – БУР» від "людей в кріслах"? Ні, ми так само генеруємо зміни, теж пропагуємо культуру відповідальності і взаємопідтримки... про це можна часто чути на телеканалах і виборчих обіцянках. Відмінність є, бо за об'єктами і спорт. майданчиками ми бачимо МРІЮ п'ятнадцятирічного хлопця Матфія, який живе футболом, який прагне розвитку спортивного життя серед своїх однолітків».

День Конституції відзначився двома подіями.

Перша відбулася на набережній Кременчуцького водосховища о 16.00. Тут урочисто відкрили пам’ятний знак «Борцям за волю і свободу України». встановити його стало можливим за сприяння народного депутата Олеся Довгого.

 
О 19.00 на Бульварному узвозі відбувся концерт колективів Світловодського міського будинку культури на честь свята – Дня Конституції України.

   

Субота теж була багатою на події. На території Світловодського яхт-клубу відбулося святкування 96 річниці створення Світловодського району. Містяни змогли взяти участь у святі та переглянути концерт, розважитися іграми.

А вже о 15 годині на алеї парасольок біля Міського палацу культури торговельна марка морозива «Ласунка» пригощала дітлахів морозивом та розважала атракціонами.

 

 

При підготовці дайджесту були використана інформація та фотографії із соціальних мереж