Цього теплого липневого дня працівники Національної поліції України відзначають своє професійне свято

День Національної поліції відзначається 4 липня. Саме в цей день, в 2015-му році, Президентом України був підписаний новий Закон України «Про Національну поліцію», таким чином, День Національної поліції України відтепер відзначається щорічно 4 липня. Українське суспільство покладає надію, що Національна поліція у виконанні своїх обов’язків буде стійка в нетерпимості до процесів корупції, прозоріша і проста, справедлива, ефективна і відкрита для українського суспільства.

На честь свята, сьогодні, на центральній площі міста, світловодська громада урочисто вітала працівників правопорядку. Світловодський міський голова Валентин Козярчук привітів працівників відділу та вручив Грамоти виконавчого комітету Світловодської міської ради за високі показники службової діяльності та з нагоди професійного свята – Дня Національної поліції України.

До привітань працівників Світловодського відділу Нацполіції приєдналися: начальник Світловодського відділу поліції Головного управління Національної поліції в Кіровоградській області Андрій Гулий, очільники Світловодського району, представник народного депутату Олеся Довгого та представники громади.

Фото Пресслужби міського голови